Opinia wartości stawki dzierżawy majątku SKT

Mamy dla Was „piękną” wycenę przygotowaną dla pseudoklubu! Można w niej zobaczyć jak łatwo manipulować danymi i zaniżać wartość majątku. Poniżej dostępny cały plik z wyceną.

Wycena całości przygotowana jest w oparciu o ogromne zużycie wyposażenia, dzięki czemu można bardzo zaniżyć wartość sprzętu i pokazać, jaki to niby mały majątek posiada klub. A, żeby było zabawniej zamieszczone są zdjęcia „zdewastowanego sprzętu” i pomimo kiepskiej jakości można dostrzec, że część wygląda jak by była prosto ze sklepowej półki!

Mamy więc przykładowo czajnik o wartości 80 zł, który zużyty jest wg. wyceny w 95% i wyceniony na 4 zł. Aż dziwne, że nadaje się do używania i nie zagraża śmiercią członkom „pseudoklubu”. Mamy, też siatkę tenisową, zużytą w 70%! Jakim więc cudem dalej korzystają z tych siatek i normalnie grają? Gdyby faktycznie były tak bardzo zużyte to raczej trudno by było ich używać do grania!

Dalej, mamy kosze na śmieci zużyte w 90% a na zdjęciu można zobaczyć, że te kosze wyglądają jak nowe.

Można by tak wymieniać bez końca, ale warto samemu zobaczyć i zapytać czy ta wycena była zrobiona zgodnie ze stanem faktycznym, czy może było to działanie celowe celem zaniżenia ruchomości posiadanych przez SKT?

 

Poniżej opinia wartości stawki dzierżawy

Kliknij aby pobrać